Ernyey Bélát 38 évvel fiatalabb felesége miatt provokálták
Ernyey Bélát 38 évvel fiatalabb felesége miatt provokálták
 / Mozaik

Ernyey Béla és felesége, Dóra 2008-ben találtak egymásra, kapcsolatukat már akkoriban sokan támadták, és a 38 év korkülönbség miatt sokan nem jósoltak nekik nagy jövőt. A mai napig boldog, harmonikus házasságban élnek, de a kritikák továbbra sem maradtak el.

Hirdetés

Mi is írtunk arról, hogy a színész felesége frissen végzett jogász volt, amikor egymásra találtak, és feladta a jogászkarrierjét, hogy támogassa férjét és közös projektekbe kezdjenek. Ernyey bevallotta, ő kérte erre a feleségét, hogy ne 8-10 órát dolgozzon egy irodában, inkább intézze az ő ügyeit, és töltsenek sok időt együtt - írja a femina.hu

Egy 118 ezres követőtáborral rendelkező, debreceni üzletember megkérdezte követőit, hogy szerintük normális-e, hogy valaki ilyen döntést hoz - majd azt is közölte, szerinte nem az. 

A Story magazin hívta fel Ernyey Béla figyelmét a posztra, aki elárulta, soha nem találkozott a bejegyzés szerzőjével, de hasonló támadásokból volt részük bőven.

Hirdetés

- A jelenség, hogy a kapcsolatunkat pellengérre állítja, sajnos, nem új keletű. Így ezen nem is lepődöm meg, mégis elszomorít, hogy újra és újra megtapasztalom, hogy amíg én egész életemben igyekeztem úgy élni, hogy senkit ne zavarjak, addig velem kapcsolatban jó páran nem érzik az etikai határokat - mondta a hetilapnak.

A 81 éves sztárt vigasztalja a tudat, hogy az üzletember posztja alatt sok őket támogató komment is született, és a tudat is, hogy lassan 16 éve boldogok. Ő sosem bántott másokat, mindig úriemberként viselkedett, de egy ilyen szituációban nehéz a tartását megőriznie, ugyanis nem csak őt bántják.

- Mert egy ilyen mocskos helyzetben, ahol úgy érzem, meg kell védenem a feleségemet, rám nehezedik ez a családi intelem, miközben

legszívesebben behúznék egy jó nagyot ennek az ismeretlen pasinak.

Ernyey Béla ma a Facebook-oldalán is kiposztolta, mi a véleménye az esetről. A bejegyzésre rövid idő alatt máris számos támogató hozzászólás érkezett.

„Ernyey művész úr talpig úriember. Én megértem Dórát, mert egy gentleman ritka kincs manapság. Úgy látom, méltó társa a férjének és nem egy aranyásó. Jól kiegészítik egymást.”

„Mindenben egyetértek, annyiban nem, hogy ne általánosítsunk, hogy magyar virtus, mert magyar vagyok, itt is élek, és a családom egyik tagja se gyalázkodó és irigy, a barátok sem, és a gyerekemnek is ezt az értékrendet közvetítem.”

„Nem kell törődni az ilyen emberekkel, felülkerekedni és tovább menni. Irigyek az a baj. Műveletlenek ostobák és buták. Vállalkozó ide vagy oda.”


 


Iratkozz fel a Kárpátinfo.net csatornáira: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, Google Hírek


Forrás

Hirdetés
Címlapról ajánljuk
Lövöldözés Rivne megyében: egy katonát vettek őrizetbe a toborzók elleni támadás miatt. Fotó: Ukrajna Ügyészsége

Egy 48 éves katonát tartóztattak le Rivne megyében, miután tüzet nyitott a TCK-munkatársakra. Ketten megsérültek.

Halálos vasúti baleset történt Lviv megyében. Fotó: DSZNSZ

Súlyos baleset történt Lemberg megyében, ahol egy személyvonat darus autóval ütközött. A mozdonyvezető a helyszínen életét vesztette.

Újabb kárpátaljai védő vesztette életét a fronton.

A Huszti járásból származó Vaszil Rohacs 2026. április 16-án vesztette életét a fronton.

A munka ünnepe Párizsban – Fotó: Unsplash

A munka ünnepe a munkavállalói jogokért folytatott nemzetközi küzdelemből nőtte ki magát.

Zelenszkij aláírta: újabb 90 nappal meghosszabbítják a hadiállapotot és a mozgósítást Ukrajnában. Fotó: president.gov.ua

A rendkívüli intézkedések legalább augusztus 2-ig maradnak érvényben, miközben a kormány már a rendszer átalakításán is dolgozik.

Zelenszkij: Moszkva hosszú távú tűzszünetbe is beleegyezhet bizonyos szankciók enyhítéséért vagy eltörléséért cserébe

"Mindez komoly kockázatot jelent Ukrajna számára" - állapította meg az elnök.

Ukrán gabona. Illusztráció. Fotó: Kárpátinfo.net

Az izraeli döntés egyértelmű jelzés más kormányok hajóüzemeltetői és a biztosítótársaságok számára, és bizonyítja Ukrajna jogi és diplomáciai lépéseinek hatékonyságát.

Megrendítő búcsúztatás Munkácson: a 95. dandár katonáját 568 napig eltűntként tartották nyilván. Fotó: Munkácsi Városi Tanács

Munkácson végső búcsút vettek Budkai Petrótól, aki 568 napig eltűntként szerepelt.

A rendőrök a jármű kerekeire célozva állították meg az agresszív sofőrt. Videórészlet

A rendőrök lövésekkel állítottak meg egy agresszív kamionsofőrt Kárpátalja bejáratánál. A férfi ráhajtott a rendőrökre és menekülni próbált.

Olekszandr Szirszkij, az Ukrán Fegyveres Erők főparancsnoka. Fotó: Олександр Сирський/Телеграм

A parancsnokoknak biztosítaniuk kell annak feltételeit, hogy a katonák legfeljebb két hónapig maradjanak harci pozíciókban.