Aggasztó hírt közöltek Fenyő Miklós Facebook-oldalán: az énekes kórházba került, egy betegség következtében szorult orvosi segítségre.
"Miklós sajnos tüdőgyulladás következtében kórházi kezelés alatt áll. Drukkoljatok neki, hogy minél előbb meggyógyuljon! További információval kapcsolatban tájékoztatni fogunk Titeket. Ezt az oldalt tekintsétek hivatalos forrásnak" - olvasható a posztban, amelyet a Blikk szemlézett.
Egyelőre többet nem tudni az állapotáról, az online magazin a Hungaria egykori tagjait is felkereste, Szikora Róbert tőlük tudta meg, hogy zenésztársa kórházba került - írja a femina.hu.
- Aggodalommal tölt el a hír, nem tudtam, hogy kórházba került. Ha úgy van, akkor meglátogatom holnap, ha egyáltalán igényli ezt. Én például olyan ember vagyok, aki nem szereti, ha betegen látogatják. Az egy olyan kiszolgáltatott helyzet... Ilyen szituációkban egyedül van az ember.
Dolly is megszólalt nekik, ő azt mondta, nagyon drukkol a 78 éves énekesnek, hogy mielőbb felgyógyuljon, mert várnak rá a koncertek.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke