11 éves kislány lehet a párizsi olimpia nagy sztárja

A 11 éves kínai gördeszkás, Cseng Hao-hao is szerepelni fog a jövő pénteken rajtoló párizsi olimpián.

Lemondott Gareth Southgate az elveszített Eb-döntő után

A németországi Európa-bajnokság után a tornán döntőig jutó angol labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, Gareth Southgate lemondott a posztjáról.

Nagyon közel volt a dobogóhoz Losonczy Levente Mugellóban. Fotó: AL Motorsport Photography

Nagyon közel volt a dobogós helyezéshez Losonczy Levente az elmúlt hétvégén a túraautós TCR Italy sorozatnak, azaz az olasz bajnokságnak a harmadik fordulóján, Mugellóban.

EURO-2024

A spanyol labdarúgó-válogatott negyedszer lett Európa-bajnok, s ezzel immár egyedüli csúcstartó, miután vasárnap 2–1-re legyőzte a sorozatban második döntőjét elveszítő angol válogatottat.

Szoboszlai Dominik nem jelent meg a Liverpool edzésén

Az angol labdarúgó-bajnokságban szereplő Liverpool új vezetőedzője többek között a magyar középpályás nélkül látott neki az előszezoni munkának.

Ronaldo rajongói veszélyben vannak az Eb-n

Újabb részletek derültek ki a Portugália-Szlovénia nyolcaddöntőn történt lelátói botrány kapcsán.

Hatalmas a baj Fehérváron, Sigér elárulta, miért távozott

A 14-szeres magyar válogatott Sigér Dávid nyáron távozott a Fehérvár FC-től és a Sepsiszentgyörgy csapatához igazolt.

Fontos bejelentést tett a Manchester United a vezetőedzőjéről

Erik ten Hag 2022 óta irányítja a manchesteri klubot, a regnálása alatt Ligakupát és FA-Kupát nyert a csapat.

Pozitív hétvége és top 10-es helyezés Hideg Ádám mérlege Franciaországban. Fotó: Dutch Photo Agency

Egész hétvégén a top 10-ben, vagy ahhoz nagyon közel küzdött Hideg Ádám a Formula-4-es spanyol bajnokság franciaországi Paul Ricard versenypályán rendezett harmadik fordulóján.

Bejelentette új pilótáját a Forma-1-es csapat

A Haas Forma-1-es csapata a hivatalos oldalán jelentette be, hogy a tartalékpilótája, Oliver Bearman jövőre lehetőséget kap és a csapat színeiben versenyez majd.

Itt a hivatalos bejelentés Marco Rossi jövőjéről

A Magyar Labdarúgó Szövetség a hivatalos honlapján tudatta, hogy a jövőben is Marco Rossi irányítja a nemzeti csapatot.

Spában is dobogóra állt Losonczy Levente a TCR Europe-ban. Fotó: (TCR Europe Series)

Idei harmadik dobogós helyezését szerezte meg a túraautós TCR Europe sorozatnak, azaz a kategória Európa-bajnokságának Spa-Francorchamps-ban rendezett futamán Losonczy Levente.

A Fradi komoly kártérítést kaphat Varga Barnabás horrosérülése után

Varga Barnabás, a Fradi támadója súlyos sérülést szenvedett a skót elleni Európa-bajnoki csoportmérkőzésen.

Új csapatot kell keresnie az Európa-bajnokság legnépszerűbb magyar focistájának

Ázsiai sajtóhírek szerint közös megegyezéssel távozik az Ulszan Hyundai csapatától a magyar válogatott csatár, Ádám Martin.

A Lausitzringen kétszer is dobogón ünnepelt Tim Gábor. Fotók: Angelo Poletto, Bende Imre

Az Eset Cup a németországi Lausitzringen folytatódott az elmúlt hétvégén, ahol Tim Gábor két harmadik hellyel megőrizte a második helyét a bajnokság GTX kategóriájában.

Borzalmas szabadrúgásai miatt szidják az önző Cristiano Ronaldót

Portugália már négy mérkőzést is lejátszott, ám Cristiano Ronaldo még mindig nem szerzett gólt a németországi Európa-bajnokságon.

Három lehetőség: hamarosan döntenie kell a jövőjéről a Hamilton miatt kirúgott F1-es sztárnak

A Ferrari Forma 1-es pilótájának, Carlos Sainznak három lehetősége maradt a jövőjét illetően.

Elrontott időmérő, büntetés, bravúros pontszerzés – ez Farkas Kevin asseni hétvégéje. Fotó: Wart Brinkerhof/WB-Focus

A H-Moto UNI Győr Team 17 éves motorosának, Farkas Kevinnek ezúttal összejött a bravúr a Red Bull Rookies Cup-sorozat negyedik versenyhétvégéjén.

Ilyen bámulatos sarkazós gólt még soha nem láttunk

Az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban rednezett Vancouver Whitecaps-St. Louis (4-3) mérkőzés hőse a hazai csapat játékosa, Brian White volt, aki mesterhármassal járult hozzá a sikerhez.

Soha nem fordult még elő ekkora szégyen Cristiano Ronaldóval

A portugál Cristiano Ronaldóval először esett meg pályafutása során, hogy nem szerzett gólt egy nagy torna alapszakaszában.

Magyar focista is bekerült az Eb-csoportkör legjobbjai közé

Mint ismert, mivel Grúzia 2-0-ra legyőzte a csoportkörök utolsó napján a portugál válogatottat a németországi labdarúgó Európa-bajnokság F csoportjában.

Ez a Williams reakciója Carlos Sainz elutasítására

Sajtóhírek szerint a Williams nem esik kétségbe, ha Carlos Sainz végül nem a grove-i csapathoz igazol 2025-től.

2024-es párizsi olimpiai és paralimpiai játékok. Illusztráció

Kevesebb mint egy hónappal a párizsi olimpia előtt még mindig nem elég tiszta a Szajna vize ahhoz, hogy otthont adhasson az ötkarikás versenyeknek.

Így készül Telkiben a párizsi olimpiára a magyar női kéziválogatott

Telkiben készül a párizsi olimpiára a magyar női kézilabda-válogatott.

Eldőlni látszik, hol versenyez jövőre a sokat kritizált Forma-1-es pilóta

Sajtóhírek szerint a Williams Forma-1-es csapatának amerikai pilótája, Logan Sargeant 2025-től az IndyCar versenysorozatban köthet ki.

EURO-2024

A magyar labdarúgó-válogatott szerdán kiesett a németországi Európa-bajnokságon.

Hosszú Katinka megszólalt miután eldőlt, nem lehet ott az olimpián

A háromszoros olimpiai, kilencszeres világ- és tizenötszörös Európa-bajnok Hosszú Katinka biztosan nem lehet ott a párizsi olimpián.

Kovács Bálint: “Az időmérőre választott rossz stratégia nyomta rá a bélyegét a futamokra”. Fotó: Racing Passion Photography - Damon Teerink

Noha nem elégedetlen a teljesítményével a H-Moto UNI Győr Team 22 éves versenyzője, de úgy érzi, több volt ebben a hétvégében.

Egymásnak estek a válogatott focisták és a szakértők

Folyamatosan kritizálják az angol válogatottat a hazai szakértők.

MAMS: Remek hangulat, kiváló egyéni teljesítmények a Magyar kupában! - Június 14-16. között rendezték az MBH Befektetési Bank Gyorsasági Országos Bajnokság és Magyar Kupa II. fordulóját! Fotó: Izsó Krisztián

Június 14-16. között rendezték az MBH Befektetési Bank Gyorsasági Országos Bajnokság és Magyar Kupa II. fordulóját!