Az olasz rendőrség négy embert fogott el Charles Leclerc tavalyi kirablásának okán. A Ferrari versenyzőjétől tavaly loptak el egy 265 000 font (110 millió forint) értékű Richard Mille karórát.
A rendőrség a közleményében azt írta, hogy egy lakásban két nagy értékű órát találtak, amikor az egyik gyanúsítottnál házkutatást tartottak. Leclerc-t tavaly áprilisban rabolták ki, amikor Viareggióban a személyi edzőjével osztogatott aláírásokat. Ekkor két bukósisakos ember akart tőle szelfit kérni. A támadók levették az óráját és motoron menekültek el - írja az origo.hu.
A rendőrség videókat is közzétett, amin az látszik, hogy két motoros átad valamit a sötétben egy társuknak az utcán, vélhetően az ellopott órát.
Leclerc a jelenleg is zajló F1-es szezonban egyelőre csak szenved, Ausztráliában be se tudta fejezni a futamot és a listavezető Max Verstappen mögött máris 63 pont a lemaradása.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke
Csapon végső búcsút vettek a háborúban elesett Szerhij Pireutól.
A 380 évvel ezelőtt létrejött ungvári unió egyházi, szellemi és kulturális örökségéről tartottak konferenciát Beregszászon.
A megkezdett növényvédelmi munkákat folytatni kell, különös figyelemmel a gombás betegségekre és a kártevők elleni védekezésre, még termés hiányában is!
A csapásoknak halálos áldozataik is vannak, lakóházak rongálódtak meg, ipari, vasúti és kikötői infrastrukturális létesítményekben keletkeztek károk.
Ha Oroszország agressziót indítana a Suwalki-folyosó körzetében, elveszíthetné Kalinyingrádi területét.
Kárpátalján őrizetbe vették a katonai orvosi bizottság vezetőjét, aki pénzért hamis igazolásokat adott. Több mint 11 millió hrivnyát foglaltak le.
Ukrajna nem fogad el „lépcsőzetes” EU-tagságot – jelentette ki Andrij Szibiha külügyminiszter. Szerinte Kijev gyorsan halad az EU-csatlakozás felé.
A tavaly április 21-én elhunyt Ferenc pápa emlékére a Santa Maria Maggiore pápai bazilikában mutattak be misét.
Ebben a hónapban a TeSó blogon sorra vesszük és kicsit boncolgatjuk Jézus boldogmondásait (Mt 5, 3-12).
Egyelőre az újonnan felfedezett lelőhely nagyságát nem sikerült felmérni.