A férfi 145 gyermekpornográf felvételt szerzett meg és tartott informatikai eszközein.

Hat év börtönre ítéltek Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyében egy férfit, aki több mint ötszáz gyermekpornográf felvételt tárolt telefonján.

Gyermekpornográfia bűntette miatt emelt vádat két borsodi nő ellen a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Főügyészség.

Az ügyészség a büntetlen előéletű vádlottal szemben börtönbüntetést és közügyektől eltiltást indítványozott azzal, hogy nem bocsátható feltételes szabadságra.

Emberölés előkészületének bűntette miatt emeltek vádat egy fiatalkorú férfi ellen.

Kábítószer-kereskedelem miatt folytat eljárást a Kazincbarcikai Rendőrkapitányság egy 41 éves nővel és egy 41 éves férfival szemben.

A tájékoztatás szerint a fiatalkorú vádlottak 2020 őszén legalább hatszor támadtak meg hajléktalanokat, a bántalmazások egy részében gyermekkorú társuk is részt vett.

Drogterjesztői hálózatra csapott le a rendőrség Szabolcs-Szatmár-Bereg és Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyében, az akcióban hat embert vettek őrizetbe.

Talán vannak olyanok, akik ebből a szörnyű esetből vonnak le olyan tanulságot, amivel hasonló helyzetben megmenthetik saját maguk vagy valaki más életét.

Lovakat gázolt el egy autós a 26-os számú főúton Sajószentpéter és Sajóbábony között hétfőn hajnalban, a balesetben az autó utasa elhunyt.

Három személy veszítette életét az M3-as autópálya 133. kilométerszelvényében Mezőkövesd és Mezőkeresztes között Budapest irányában.

Három perc alatt több mint 21 millió forint tűnt el egy férfi számlájáról, miután beszélt az állítólagos befektetési bankárjával.

Minősített emberölés és más bűncselekmények miatt emelt vádat az ügyészség egy fiatalkorú férfi ellen, aki egy fadarabbal halálra vert egy nyolcvanhárom éves nőt Borsodban.

Mindhárom utasa meghalt annak az autónak, amely személyvonattal ütközött hétfő reggel a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei Méra közelében.

Elfogták a rendőrök azt a férfit, aki közös italozás indulati hevében felgyújtotta ismerősét Szendrőládon.

Közfeladatot ellátó személy elleni erőszak miatt vádat emeltek egy borsodi férfi ellen.

A tettes holttestet feldarabolta, és a kénsavval megtöltött hordóba helyezve feloldotta a testrészeket.