/ Kékfény
Az édesanyákat méltatták Badalóban. Fotó: Kárpátinfo/Jakab Lajos
Az édesanyákat méltatták Badalóban. Fotó: Kárpátinfo/Jakab Lajos
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Május első vasárnapján Badalóban is a mindenki számára legfontosabb személyt, az életet adó édesanyákat méltatták.

Hirdetés

A helyi református templomban megtartott anyák napi ünnepi istentiszteleten Sápi Zsolt lelkipásztor hirdette Isten üzenetét a Zsoltárok könyve 127.3 b alapján: …,,az anyaméh gyümölcse jutalom”.

Hirdetés

Az édesanyákat méltatták Badalóban. Fotó: Kárpátinfo/Jakab Lajos
Az édesanyákat méltatták Badalóban. Fotó: Kárpátinfo/Jakab Lajos

A Tári Tünde hitoktató által felkészített helyi hittanos gyerekek az alkalomhoz illő versekkel és énekekkel köszöntötték az édesanyákat.

Délután a Petőfi Sándor nevét viselő kulturális központban folytatódott a Tisza-parti település anyák napi majálisa. A Póda Eszter által vezetett intézmény kötelékében foglalkozó fiatalok szívet-lelket melengető versekkel, dalokkal, magyaros táncokkal, és virágcsokrokkal kedveskedtek a fellépést a helyszínen megtekintő édesanyáknak, nagymamáknak.

Jakab Lajos


 


Iratkozz fel a Kárpátinfo.net csatornáira: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, Google Hírek