Ukrajnában az április 19-ei Dnyipro elleni orosz támadásban egy vasutasi alkalmazott meghalt, hét másik vasutas pedig megsebesült.
Erről az RBC-Ukrajna számolt be az Ukrzaliznicjára hivatkozva.
"Oroszország szándékosan bombázta a vasúti infrastruktúrát a Dnyipro régióban. Ennek következtében 7 vasúti dolgozó megsebesült szolgálatuk teljesítése közben"
- áll a közleményben.
⠀
Ezen kívül meghalt egy ügyeletben dolgozó nő.
"Két 17 és 15 éves fia maradt hátra. Őszinte részvétünket fejezzük ki a családnak, és ígéretet teszünk arra, hogy anyagi és szociális támogatást nyújtunk a gyermekeinek"
- tette hozzá a vállalat, megjegyezve, hogy a sérültek állapota stabil, és megkapják a szükséges orvosi és pszichológiai segítséget.
Iratkozz fel a Kárpátinfo.net csatornáira: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, Google Hírek
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke