/ Közélet
Május első vasárnapja Badalóban is az édesanyákról szólt.
Május első vasárnapja Badalóban is az édesanyákról szólt.
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Május első vasárnapja Badalóban is az édesanyákról szólt.

Hirdetés

A helyi református templomban megtartott ünnepi istentiszteleten Tóth László lelkipásztor, a Beregi Egyházmegye esperes hirdette Isten üzenetét a zsoltárok 127,3 alapján: „Bizony az Úr ajándéka a gyermek, az anyaméh gyümölcse jutalom”. Az igehirdető a Szentírásból vett példázatokkal méltatta az anyaság jelentőségét. 

A helyi hittanos gyerekek az alkalomhoz illő versekkel és énekekkel köszöntötték az édesanyákat.

Május első vasárnapja Badalóban is az édesanyákról szólt.
Május első vasárnapja Badalóban is az édesanyákról szólt.


Délután a Petőfi Sándor nevét viselő kulturális központban tovább folytatódott az anyák napi majális. A helyi kultúrház kötelékében foglalkozó fiatalok szívet-lelket melengető versekkel, dalokkal, magyaros táncokkal köszöntötték az ünnepelteket, majd zárásként a fellépők anyák napi dalcsokorral, illetve egy-egy virágcsokorral kedveskedtek az édesanyáknak.

(jakab)