Gryllus Dorka és Simon Kornél nagyobbik fiukkal a címlapon
Gryllus Dorka és Simon Kornél nagyobbik fiukkal a címlapon
 / Kékfény

Gryllus Dorkának és Simon Kornélnak 2012-ben született első gyermekük, Soma. Mivel a színésznő már akkor is negyvenéves volt, letettek arról, hogy másodszorra is szülők lesznek. A sors azonban megviccelte őket, ugyanis Gryllus a pandémia alatt teherbe esett, és 2020-ban világra hozta második fiát, Áront.

Hirdetés

Gryllus Dorka nagyobbik gyermeke, Soma már 11 éves. Arról, hogy miért gondolják a szülők, hogy ő is színészi pályára fog lépni, a Nők Lapjának készített interjúban meséltek - írja a femina.hu.

Az ötvenéves sztár szerint fia színészi képességei már óvodáskorában megmutatkoztak, amikor verset mondott. Nagymamája szerint "ezt a gyereket az Isten is színpadra teremtette."

- Olyan az agya, mint a szivacs, és nagyon határozott. Már játszott kisebb filmekben, egy nagyobban is. Imád szerepelni, kicsit rám hasonlít - mesélte Gryllus Dorka, aki már gyerekként imádott verset szavalni.

Hirdetés

A színésznő azt is hozzátette, Soma hajlamos a szétszórtságra, azonban ez teljes mértékben megszűnik, mikor filmről vagy színházról van szó.

Gryllus Dorka a hasonlóságok mellett sok személyiségbeli különbséget is érez fiával:

- Én nagyon más vagyok. Egy évig állítólag meg sem szólaltam az óvodában, senkihez nem beszéltem. Sokkal zárkózottabb gyereket képzelj el. Ma is nehéz közel engednem valaki magamhoz, de attól kezdve, hogy a szívembe fogadom, a teljes bizalmamat élvezi. Somika is érzékeny, de sokkal nyitottabb, mint én voltam, jóval bátrabb, és ezt öröm nézni - magyarázta Gryllus a lapnak.


 


Iratkozz fel a Kárpátinfo.net csatornáira: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, Google Hírek


Forrás

Hirdetés
Címlapról ajánljuk
Három ember halt meg Ukrajnában a szélsőséges időjárás miatt

Legkevesebb három ember halt meg és ketten megsérültek Ukrajnában a rossz időjárási viszonyok miatt.

Kárpátaljai citerások találkozója, másodszor - Örömzenélés Sárosorosziban

Másodszor rendezték meg a Kárpátaljai citerások találkozóját, amely ezúttal is a közös muzsikálás, a hagyományőrzés és az öröm jegyében telt.

Horror Ausztriában: megerőszakolt egy hatéves kislányt egy szír férfi – 4,5 év börtönt kapott

Hatalmas felháborodást váltott ki Ausztriában annak az 52 éves szír állampolgárnak az ítélete, aki édességgel csalta lakásába, majd brutálisan megerőszakolt egy hatéves kislányt.

Lakóházak, kikötő és egy kereskedelmi hajó is megsérült az Odessza elleni éjszakai támadásban. Fotó: Odesszai Városi Katonai Adminisztráció

Orosz dróntámadás érte Odesszát: 13 sérült, lakóházak és kikötői infrastruktúra rongálódott, egy kereskedelmi hajót is találat ért.

A pusztítás nyomai egy orosz dróntámadást követően az északkelet-ukrajnai Harkivban 2026. március 25-én (Fotó: MTI/EPA/Szergej Kozlov)

A légvédelem 74 drónt hatástalanított az ország északi, keleti és déli régióiban, azonban 15 helyszínen 20 drón célba talált.

Zelenszkij törvényjavaslatot nyújtott be a hadiállapot és a mozgósítás 90 napos meghosszabbítására. Fotó: President.gov.ua

Zelenszkij újabb hosszabbítást kezdeményez: 90 nappal nőhet a hadiállapot és a mozgósítás időtartama Ukrajnában.

Halálos tragédia Kárpátalján: egy férfi életét vesztette, miután a viharban egy fa rázuhant. Fotó: DSZNSZ

Halálos áldozata van a kárpátaljai viharnak: egy férfira fa dőlt. Több település áram nélkül maradt, autók és házak rongálódtak meg.

Sahíd drónokkal támadták Csernyihivet, templomot és piacot is ért találat

A csernyihivi rendőrség közlése szerint Oroszország már második napja támadja a térség településeit.