/ Kékfény
A szomszédos megyében garázdálkodtak
A szomszédos megyében garázdálkodtak
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

A kárpátaljai rendőrök őrizetbe vettek két férfit, akik több mint félmillió hrivnyát loptak el egy autóból a szomszédos Lviv megyében.

Hirdetés

A Kárpátaljai Rendőrség sajtóközleménye szerint őrizetbe vették azokat a bűnözőket, akik a gyanú szerint

Hirdetés

több mint félmillió hrivnyát loptak el egy autóból a szomszédos Lviv régióban.

A kárpátaljai rendőrség munkatársai információt kaptak arról, hogy ezek a személyek Kárpátalja területére kívánnak belépni.

Az információknak köszönhetően a két gyanúsítottat őrizetbe vették Kárpátalja bejáratánál.

A rendőrök az ellopott több mint félmillió hrivnyát megtalálták a tetteseknél.