/ Mozaik

Ikreket szült egy nő Ukrajnában, Vinnyica megyében. Most a családnak 15 gyermeke van, ami rekordnak számít a megyében.

Az orvosok szerint a szülés is jól sikerült.

A szülők a lányokat Alinának és Adélnak nevezték el - írja a Korrespondent.net hírportál. 

A 37 éves Elena Borodulina elmondta, először 19 évesen szült.

Férjével úgy döntöttek, hogy annyi gyermekük lesz, amennyit Isten ad.

Most Elena rekord-anya lett.  

Ahogy a boldog szülők elmondták, minden gyermeküket boldogan várták, szeretetben és harmóniában nevelik őket.

Hirdetés
Címlapról ajánljuk

A csapásoknak halálos áldozataik is vannak, lakóházak rongálódtak meg, ipari, vasúti és kikötői infrastrukturális létesítményekben keletkeztek károk.

Ha Oroszország agressziót indítana a Suwalki-folyosó körzetében, elveszíthetné Kalinyingrádi területét.

Kárpátalján őrizetbe vették a katonai orvosi bizottság vezetőjét, aki pénzért hamis igazolásokat adott. Több mint 11 millió hrivnyát foglaltak le.

Ukrajna nem fogad el „lépcsőzetes” EU-tagságot – jelentette ki Andrij Szibiha külügyminiszter. Szerinte Kijev gyorsan halad az EU-csatlakozás felé.

A tavaly április 21-én elhunyt Ferenc pápa emlékére a Santa Maria Maggiore pápai bazilikában mutattak be misét.

Ebben a hónapban a TeSó blogon sorra vesszük és kicsit boncolgatjuk Jézus boldogmondásait (Mt 5, 3-12).

Egyelőre az újonnan felfedezett lelőhely nagyságát nem sikerült felmérni.

Az olasz külügyminiszter az orosz televízióban elhangzottakra utalva súlyosnak nevezte a Melonit ért sértéseket.

A Föld napja minden évben április 22-én hívja fel a figyelmet bolygónk védelmének fontosságára.

Kallas hangsúlyozta: továbbra is biztosítani kell Ukrajna számára a szükséges támogatást.