A Real Madridnak kezd elege lenni Vinícius Júniorból
A Real Madridnak kezd elege lenni Vinícius Júniorból
 / Sport

A spanyol labdarúgó-bajnokság 1. helyén álló Real Madrid elnökének kezd elege lenni Vinícius Júniorból – véli egy spanyol újságíró.

A Nemzetközi Labdarúgó Szövetségnél (FIFA) a 2024-es év játékosa címet elnyerő, de az Aranylabda-díjról lemaradó Vinícius Júnior a Real Madrid hétfői Király-kupa-mérkőzésén csereként lépett pályára, a csapata 5-0-s győzelemmel jutott tovább a negyedosztályú ellenfelével szemben. A brazil válogatott támadóval kapcsolatban azonban még mindig a pénteki, Valencia otthonában 2-1-re megnyert találkozóról beszélnek, a bajnokin ugyanis durvaságért kiállították Viníciust - írja az origo.hu.

A Real Madrid szerint kiprovokálták Vinícius Júnior piros lapját, de egy világsztárnak viselkednie kellene

Cesar Soto Grado játékvezető videózás után állította ki a brazil játékost, aki teljesen kifakadt, miután felmutatták neki a piros lapot. Antonio Rüdigernek és az egyik stábtagnak úgy kellett lefognia Vinícius Júniort, akit aztán az öltözőbe cipeltek. A Real Madrid a meccs után megvédte a Bajnokok Ligája-győztes csatárát, mondván, a Valencia kapusa, Stole Dimitrievski kiprovokálta a piros lapot.

A Pipi Estrada néven világhírűvé vált spanyol sportújságíró azonban erős kritikát fogalmazott meg Viníciusszal szemben.
„Már kiderült, hogy [a vezetőedző Carlo] Ancelotti sokszor elmondta már neki, hogy viselkedjen, és ne hagyja magát provokálni. De Vinícius nem változik, ugyanolyan sportszerűtlen és tiszteletlen viselkedéssel megy tovább. Ha szelet vetsz, vihart aratsz, és Vinícius bizony vihart arat – mondta Pipi Estrada egy műsorban. – Nem azt mondom, hogy megérdemli [a provokációt], de akinek ilyen a viselkedése, annak problémái lesznek. Érződik, hogy

a Real Madridnak, köztük az elnöknek [Florentino Péreznek] kezd elege lenni Viniciusból."

Vinícius a hét második felében a szaúd-arábiai Spanyol Szuperkupa-elődöntőben pályára léphet, de a jövő vasárnapi, Las Palmas elleni bajnokit már ki kell hagynia.


 

Iratkozzon fel a Kárpátinfo.net csatornáira: 
Facebook, Instagram, Twitter, Telegram 
Olvassa a Kárpátinfo.net híreit a Google News oldalon.

Forrás

Hirdetés
Címlapról ajánljuk
Halálos gázolás Sztrabicsovo közelében: 34 éves férfi vesztette életét. Fotó: Ukrán Nemzeti Rendőrség

Halálos közlekedési baleset történt a Munkácsi járásban, Sztrabicsovo (Mezőterebes) közelében. Egy 34 éves gyalogos a helyszínen meghalt.

Már nem tér haza: megerősítették Mihajlo Roszoha halálhírét

A fronton életét vesztette Mihajlo Roszoha, kárpátaljai katona. Hosszú ideig eltűntként tartották nyilván, halálhírét most erősítették meg.

Odesszára csaptak le az oroszok éjszaka, idős házaspárt öltek meg csapások. Fоtó: Одеська МВА

A csapásokban lakónegyedek és egy kereskedelmi hajó kapott találatot, két ember pedig életét vesztette.

Tűzeset. Illusztráció. Fotó: Internet.

Az év eleje óta a megyében összesen 17 ember vesztette életét tűz következtében.

6 éves fiát 25 ezer dollárért adta el egy nő Volinyban

Voliny megyében büntetőeljárás indult egy 38 éves nő ellen, akit kiskorú gyermekkereskedelemmel gyanúsítanak

Ukrajna újabb dróncsapást mért egy oroszországi olajipari létesítményre. Illusztráció (Fotó: MTI/Lakatos Péter)

A létesítményt ért találat komoly fennakadásokat okoz az Oroszországon belüli olajszállítás logisztikájában.

Kaja Kallas, az Európai Unió kül- és biztonságpolitikai főképviselője az Európai Unió nem hivatalos ciprusi csúcstalálkozójára érkezik Agia Napában 2026. április 23-án. MTI/EPA/George Hrisztoforu

Felszólították egyúttal az unión kívüli országokat, hogy segítsenek az ukrán finanszírozási nehézségek áthidalásában.

Harry sussexi herceg, III. Károly brit király másodszülött fia (Fotó: MTI/EPA/Neil Hall)

Harry sussexi herceg csütörtök reggel előre be nem jelentett látogatásra Kijevbe érkezett.

Gyász Kárpátalján: elesett a tereszvai családapa

Több mint egy év után érkezett a tragikus hír: elesett Rudák Vaszil tereszvai katona.

A 36 éves Mica Vaszil 2024. április 13-án vesztette életét a donyecki területen.

A 36 éves Mica Vaszil 2024. április 13-án vesztette életét a donyecki területen.