/ Kékfény
Őrizetbe vettek egy dezertáló kárpátaljai katonát
Őrizetbe vettek egy dezertáló kárpátaljai katonát
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Kárpátalján őrizetbe vettek egy katonát, aki önkényesen elhagyta katonai alakulatát.

Hirdetés

A Mukachevo.net az Ungvári Városi-Járási Bíróság sajtószolgálatára hivatkozva közölte, hogy egy 26 éves mozgósított kárpátaljai ügyében a bíró meghozta a vonatkozó határozatot.

Hirdetés

Mint az Ungvári Városi Kerületi Bíróság sajtószolgálatánál megjegyezték, a mozgósított katonaköteles férfi 2022 májusában,

vagyis a hadiállapot idején elhagyta szolgálati helyét Kárpátalján.

A bíró az indítvány anyagát megvizsgálva és elemezve, a gyanúsítottal szemben óvadék nélküli megelőző intézkedést alkalmazott fogva tartás formájában.