A Beregszászi járásban található Vilok (Újlak) községben ittas sofőr ütött el egy 67 éves kerékpárost. A sofőrt őrizetbe vették, a kerékpáros kórházba került.
A közlekedési balesetről a Kárpátaljai Rendőrség weboldalán számoltak be.
November 22-én délelőtt a Beregszászi járásban található Vilok (Tiszaújlak) községben egy 36 éves salánki lakos Mercedes típusú gépkocsijával áthajtott a szembejövő forgalmi sávba, ahol elütött egy 67 éves kerékpárost - írták a rendőrség bejegyzésében.
A rendőrség szerint
az ütközés következtében az újlaki lakos közepesen súlyos sérüléseket szenvedett, és kórházba szállították.
A gépkocsi vezetője ittas állapotban vezetett.
Véralkoholszintje 1,16 ppm volt, ami majdnem hatszorosa a megengedett határértéknek.
A rendőrség az eljárási szabályoknak megfelelően őrizetbe vette a sofőrt, és ideiglenes fogdába helyezte. Már kézbesítették neki a gyanúsításról szóló értesítést.
Az ügyben szakértői vizsgálatokat rendelnek el. Az előzetes vizsgálat folyamatban van - írták.
Iratkozz fel a Kárpátinfo.net csatornáira: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, Google Hírek
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke