/ Közélet
A csernobili áldozatokra emlékeztek Beregszászban
A csernobili áldozatokra emlékeztek Beregszászban
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Minden évben december 14-én, a csernobili atomerőmű negyedik blokkja felett épített szarkofág befejezésének napján emlékeznek az atomkatasztrófa következményeinek felszámolásában részt vevő áldozatokra.

Hirdetés

A mai napon megemlékezést tartottak Beregszászban is, a Hősök parkjában - tudatta közösségi oldalán Babják Zoltán polgármester.

Hirdetés

Az eseményen azok emléke előtt tisztelegtek, akik életüket vesztették a katasztrófa idején,

s köszönetet mondtak mindazoknak, akik közreműködtek a károk felszámolásában.

Az esemény végén a jelenlévők virágokat helyeztek el a beregvidéki áldozatoknak állított emlékműnél.