/ Sport
Újabb koronavírus-fertőzötteket azonosítottak az olimpián
Újabb koronavírus-fertőzötteket azonosítottak az olimpián
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Újabb hét személy, köztük két sportoló produkált pozitív koronavírus-tesztet a tokiói olimpián – jelentették be kedden a japán szervezők.

Hirdetés

Így július elseje óta már 155-en akadtak fenn a Covid-ellenőrzésen

- írja az MTI.

A jövő vasárnapig tartó tokiói seregszemlét a pandémia miatt halasztották el tavalyról idén nyárra.

Forrás

MTI