/ Kékfény
Emésztőgödörből mentettek ki egy tehenet Magyarkomjáton
Emésztőgödörből mentettek ki egy tehenet Magyarkomjáton
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

A beregszászi járási Magyarkomjáton (Великі Ком'яти) június 27-én emésztőgödörbe esett egy tehén.

Hirdetés

Az esetről Natalia Batir, az Ukrán Rendkívüli Helyzetek Állami Szolgálatának (DSZNSZ) kárpátaljai megyei főosztályának szóvivője beszélt – tudatja a Mukachevo.net hírportál. 

Hirdetés

A tehén egy emésztőgödörbe esett bele.

A tulajdonosok felismerve, hogy az állat súlya miatt egyedül nem tudják kihúzni az állatot, a sürgősségi mentőszolgálat munkatársaihoz fordultak segítségért. 

A DSZNSZ munkatársai a helyiekkel együtt mentették ki a szegény állatot.