/ Kékfény
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
A beregszászi járási Magyarkomjáton (Великі Ком'яти) június 27-én emésztőgödörbe esett egy tehén.
Hirdetés
Az esetről Natalia Batir, az Ukrán Rendkívüli Helyzetek Állami Szolgálatának (DSZNSZ) kárpátaljai megyei főosztályának szóvivője beszélt – tudatja a Mukachevo.net hírportál.
Hirdetés
A tehén egy emésztőgödörbe esett bele.
A tulajdonosok felismerve, hogy az állat súlya miatt egyedül nem tudják kihúzni az állatot, a sürgősségi mentőszolgálat munkatársaihoz fordultak segítségért.
A DSZNSZ munkatársai a helyiekkel együtt mentették ki a szegény állatot.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke