Kovács Patríciát 15 évvel fiatalabb párja miatt félti az anyja: ez az oka
Kovács Patríciát 15 évvel fiatalabb párja miatt félti az anyja: ez az oka
 / Mozaik
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Kovács Patríciát emiatt félti édesanyja 15 évvel fiatalabb szerelmével, Medveczky Balázzsal való kapcsolata miatt.

Hirdetés

Ahogy arról mi is beszámoltunk, Kovács Patrícia most először engedett betekintést a nagyközönségnek 15 évvel fiatalabb párjával, Medveczky Balázzsal való kapcsolatukról. A színészpár az ELLE magazinnak több részletet is elárult a szerelmükről, többek között az is kiderült, hogy a 46 éves színésznő édesanyja azért félti lányát a csalódástól és a lelki sebektől - írja a femina.hu.

Hirdetés

– Anyukám például megkérdezte, mi lesz, amikor ennek a kapcsolatnak vége lesz, én pedig azt mondtam, akkor majd megvigasztaltok. De az nem lehetett, hogy ki sem próbáljuk, és nem adunk esélyt. Én most úgy élek, hogy minden egyes napot köszönök, amit együtt tölthetünk – mondta a színésznő a lapnak.

Hozzátette, 40 felett már őt is elérte annak a gondolata, hogy az életnek bizony, egy nap vége lesz, ám őt ez nem félelemmel töltötte el, hanem sokkal bátrabban és hedonistább módon éli az életét. 


 

Iratkozzon fel a Kárpátinfo.net csatornáira: 
Facebook, Instagram, Twitter, Telegram 
Olvassa a Kárpátinfo.net híreit a Google News oldalon.

Forrás