Kemény Dénes nevét mindenki ismeri, aki egy kicsit is szereti a sportot, de talán még azok is, akik kevésbé. Egykor válogatott vízilabdázó volt, majd magyar vízilabda-válogatott szövetségi kapitányaként tevékenykedett. 2000 és 2008 között három olimpiai bajnokságot is nyert csapatával.
Ami a magánéletét illeti, Kemény Dénes 20 évvel fiatalabb feleségét 2016-ban vette feleségül, közös fiuk, Márk akkor már 10 éves volt. Az egykori szövetségi kapitánynak van két idősebb fia is, Kristóf 35, Viktor pedig 31 éves - írja a femina.hu.
Idén májusban viszont már a legkisebb fiú is 19 gyertyát fújhat majd el a tortáján, aki így már nem is fiú, hanem férfi. A tavalyi születésnapján édesapja posztolt róla fotót, melyen látható, hogy Márk milyen jóképű pasivá érett.
„Kid’s getting older…” – írta akkor Kemény Dénes a posztjában, ami annyit jelent, a gyerekek öregszenek. Bizony ezt minden szülő átérzi, hogy mennyire rohan az idő.
Akkor a bejegyzéshez a rengeteg születésnapi jókívánság mellé sokan azt is odaírták, hogy milyen helyes Márk.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke