/ Közélet
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
Az oroszok által ostromolt kelet-ukrajnai Bahmut város azonnali elhagyására szólították fel pénteken a polgári lakosságot az ukrán hatóságok.
Hirdetés
„Felszólítom a még mindig Bahmutban tartózkodó civileket, hogy azonnal távozzanak”
– írta Telegram-csatornáján pénteken Irina Verescsuk miniszterelnök-helyettes, közölte az MTI.
Az ukrán politikus szerint mintegy hatezer civil maradt a városban.
Jelenleg heves harcok folynak Bahmut ellenőrzéséért. Az ukrán fegyveres erők tartalékosokat vezényeltek a térségbe - közölte az MTI.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke
Forrás
MTI