A regionális hatóságok közlése szerint kedden 17 ember, köztük egy gyerek sérült meg az Odessza elleni orosz dróntámadásokban.
Oleh Kiper, az odesszai régió kormányzója jelentette, hogy helyi idő szerint reggel 6:30-kor mind a 17 áldozatot kórházba szállították. Hozzátette, hogy
a támadás lakóépületeket és a város infrastruktúráját is megrongálta.
A portál megjegyezte, hogy a háború kitörése óta az egymillió lakosú kikötőváros gyakran válik az orosz támadások célpontjává. Közölték azt is, hogy a helyszínen jelenleg a katasztrófavédelem munkatársai és önkéntesek dolgoznak a romok eltakarításán - közölte a karpat.in.ua.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat! Értesüljön időben a legfontosabb ukrajnai és kárpátaljai hírekről! Kövessen minket Facebookon, Instagramon, Twitteren vagy iratkozzon fel Google News csatornánkra!
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke