Munkácson, a Szent Cirill és Metód székesegyházban került sor a háborúban elesett 43 éves Vlagyimir Dubrovszkij gyászszertartására.
A szomorú hírről a Munkácsi Városi Tanács hivatalos Facebook-oldalán számoltak be.
Május 11-én Munkácson, a Szent Cirill és Metód székesegyházban végső búcsút vettek a háborúban elesett Volodimir Dubrovszkijtól.
A 43 éves Vlagyimir Dubrovszkij az A0342-es katonai egységnél szolgált. A közlemény szerint 2025. május 3-án vesztette élerét egy harci bevetés során.
A búcsúztatáson családtagjai, barátai, kollégái, ismerősei és bajtársai vettek részt, hogy leróják kegyeletüket az elesett katona előtt.
Az elesett katonát várandós felesége, szülei és unokaöccsei várták itthon.
A Kárpátinfo.net őszinte részvétét fejezi ki Jevhen Juhász családjának, bajtársainak és szeretteinek. Nyugodjék békében.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat! Értesüljön időben a legfontosabb ukrajnai és kárpátaljai hírekről! Kövessen minket Facebookon, Instagramon, Twitteren vagy iratkozzon fel Google News csatornánkra!
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke