/ Közélet
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
Rekordszámú új Covid-beteget regisztráltak Lembergben, a Klinikai Kórháznál. Emiatt a mentők sora alakult ki az egészségügyi intézmény közelében.
Hirdetés
Az RBC Ukrajna a kórház sajtótitkárára hivatkozva közölte,
hogy annak az osztálynak bejáratánál, ahová a Covid-gyanús betegeket szállítják, sor alakult ki.
A szóvivő szerint október 5-én reggel 409 koronavírusos beteget regisztráltak a kórházban. Ebből csak egyet oltottak be.
Tegnap Andrij Szadovij, Lemberg polgármestere bejelentette,
hogy a város már az adaptív karantén "vörös" zónájába tartozik.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke