Ukrajnában a koronavírus-megbetegedések tetőpontja november közepétől december közepéig várható.
Ihor Kuzin, Ukrajna tisztifőorvosa egy televíziós műsorban elmondta, hogy a koronavírus csúcspontja november közepétől december közepéig várható.
Vagyis a platófázis egy hónapig tart - közölte az RBC Ukraine.
A tisztifőorvos szerint a régiók helyzete gyorsan romlik. Több régió már a "narancssárga" zónában van.
"Mi, az Egészségügyi Minisztériumban idén november közepétől december közepéig számítunk a rendszer csúcsterhelésére.
Ez lesz az a csúcsidőszak, amikor a legnagyobb terhelés nehezedik az egészségügyi rendszerre"
- mondta Kuzin.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke