/ Kékfény
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
Két 16 éves lány verekedése közben egy kés is előkerült - közölte a Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság a Police.hu oldalon.
Hirdetés
Debrecenben a Sinai Miklós utcában verekedett össze két fiatalkorú 2023. január 25-én 15 óra körül.
Az egyik lány egy kést is elővett, amivel megszúrta iskolatársát, aki életveszélyes sérülést szenvedett.
A verekedés miatt értesített debreceni rendőrök a helyszínen elfogták a késsel támadó lányt.
A rendelkezésre álló adatok alapján a lányok konfliktusa mögött egy fiú miatti féltékenység állt. A 16 éves fiatal ellen életveszélyt okozó testi sértés bűntett miatt indult büntetőeljárás - áll a bejegyzésben.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke