Az összegzés szerint több mint húsz különböző incidens volt, ahol lövések is eldördültek.
Hirdetés
Legalább tizenkét embert lőttek le szombaton az ohiói Toledo városban, amikor egy nyári fesztiválon fegyveresek tüzet nyitottak.
Az erőszakos cselekmény indítéka nem ismert.