Mindenki megszenvedi a kamaszkort, de a lányok kicsit jobban.
Hirdetés
Kényelmesebb, ez tény - de vajon mennyire számít normális és egészséges dolognak?
Mindenki megszenvedi a kamaszkort, de a lányok kicsit jobban.
Kényelmesebb, ez tény - de vajon mennyire számít normális és egészséges dolognak?