A cukorbetegeknek különösen fontos, hogy ne hagyják ki a reggelit, mivel számukra nagyon lényeges a kiegyensúlyozott szénhidrátbevitel, illetve vércukorszint.
A cukorbetegeknek különösen fontos, hogy ne hagyják ki a reggelit, mivel számukra nagyon lényeges a kiegyensúlyozott szénhidrátbevitel, illetve vércukorszint.