Az amerikai elnök üdvözölte a megállapodást a NATO-bővítésről Törökországgal
Az amerikai elnök üdvözölte a megállapodást a NATO-bővítésről Törökországgal
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Joe Biden amerikai elnök üdvözölte a Törökországgal a NATO bővítéséről folytatott vitában elért megállapodást.

Hirdetés

Gratulált Törökországnak, továbbá a védelmi szervezethez csatlakozni kívánó Finnországnak és Svédországnak az erről szóló memorandum aláírásához

– áll az amerikai elnök keddi közleményében, amelyet az n-tv német hírcsatorna idézett, írja a Hirado.

Joe Biden úgy fogalmazott: ez megnyitja az utat a szövetségesek előtt, „hogy a madridi csúcstalálkozón Finnországot és Svédországot meghívják a NATO-ba”

Forrás