Aresztovics: Az orosz csapatok védekező állásba vonultak
Aresztovics: Az orosz csapatok védekező állásba vonultak
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Aresztovics szerint az orosz csapatok védekezni kezdtek, mert nem tudnak támadásba lendülni.

Hirdetés

Olekszij Aresztovics, az Elnöki Iroda vezetőjének tanácsadója szerint az egyetlen hely, ahol a megszállók nem vonultak védekező állásba - Izjum és Luhanszk iránya, közölte a Korrespondent.net.

Az orosz csapatok védekeznek, mert nem tudnak előretörni

- mondta Aresztovics egy műsorban.

Megjegyezte, hogy a megszállók a dombok között bujkálnak, "kényelmes helyeket" keresnek,

és védekezni próbálnak.

Az egyetlen hely, ahol a megszállók nem védekeznek - Izjum és Luhanszk környéke - mondta Aresztovics.