/ Kékfény
Égő autóval próbálta meg áttörni a washingtoni Capitoliumot védő kordont egy férfi
Égő autóval próbálta meg áttörni a washingtoni Capitoliumot védő kordont egy férfi
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Egy férfi égő autóval megpróbálta áttörni az amerikai törvényhozás épületét védő kordont vasárnap korán reggel, majd egy lőfegyverből a levegőbe lőtt, utána pedig végzett magával – közölte a rendőrség, írja az MTI.

Hirdetés

A Capitolium rendőrségének tájékoztatása szerint az események olyan gyors egymásutánban történtek,

hogy végül nem volt szükség a lövések viszonzására, a rendőrök közül senki nem sérült meg.

A férfi indítéka egyelőre ismeretlen, a rendőrségi közlemény szerint ugyanakkor semmi sem utal arra, hogy

a támadó célpontja az Egyesült Államok törvényhozásának valamelyik tagja lett volna.

Kevéssel több mint egy évvel ezelőtt hasonló incidens történt a Capitoliumnál, amikor egy autó áttörte a kordont, akkor egy rendőrt meghalt, egy pedig megsérült.

Forrás

MTI