"Használjuk ki a buli adta lehetőségeket. Dubika nagy napja volt!" - írta Till Attila ahhoz a bejegyzéshez, amelyet tett közzé az Instagram-oldalán.
A felvételen kutyája, Dubi cukin néz a kamerába, mintha még mosolyogna is - nem véletlen ez az elégedettség, ugyanis minden oldalról őt dédelgették - írja a femina.hu.
Méghozzá nem is akárkik, Till Attila három fia fogta közre a képen. Ennek nem csupán a kis kedvenc örült nagyon, a rajongók is biztosan, ugyanis igazi ritkaság, hogy a tévés megmutassa a nyilvánosságnak gyermekeit.
Andor és Simon már nagykorúak, előbbi 26, utóbbi 23 esztendős. Félix még gimnazistakorban van, 2008-as születésű, idén 16 éves.
Hogy mennyire nem posztol róluk sűrűn, azt az a tény is alátámasztja, hogy utoljára Simonnal láthattunk róla közös szelfit 2023 augusztusában.
A legifjabb gyermekét akkor azért mutatta meg, hogy megossza a nagyvilággal a család egy fontos pillanatát: akkor először látta Simit elegáns ruhában.
Iratkozz fel a Kárpátinfo.net csatornáira: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, Google Hírek
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke
Forrás
Legkevesebb három ember halt meg és ketten megsérültek Ukrajnában a rossz időjárási viszonyok miatt.
Másodszor rendezték meg a Kárpátaljai citerások találkozóját, amely ezúttal is a közös muzsikálás, a hagyományőrzés és az öröm jegyében telt.
Hatalmas felháborodást váltott ki Ausztriában annak az 52 éves szír állampolgárnak az ítélete, aki édességgel csalta lakásába, majd brutálisan megerőszakolt egy hatéves kislányt.
Orosz dróntámadás érte Odesszát: 13 sérült, lakóházak és kikötői infrastruktúra rongálódott, egy kereskedelmi hajót is találat ért.
Tavaly 2,1 millió fő vándorolt be az EU-ba.
A légvédelem 74 drónt hatástalanított az ország északi, keleti és déli régióiban, azonban 15 helyszínen 20 drón célba talált.
Zelenszkij újabb hosszabbítást kezdeményez: 90 nappal nőhet a hadiállapot és a mozgósítás időtartama Ukrajnában.
Halálos áldozata van a kárpátaljai viharnak: egy férfira fa dőlt. Több település áram nélkül maradt, autók és házak rongálódtak meg.
Az alkalom középpontjában ezúttal a család állt.
A csernyihivi rendőrség közlése szerint Oroszország már második napja támadja a térség településeit.