/ Sport
Meglepő bejelentés: Van Dijk az NB I-be igazolt
Meglepő bejelentés: Van Dijk az NB I-be igazolt
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

A férfi kézilabda NB I-be feljutott Szigetszentmiklósi KSK nagy hírt jelentett be. A klub ugyanis leigazolta a holland válogatott balátlövőjét, Destin Van Dijk-et.

Hirdetés

A 23 esztendős játékos, Destin Van Dijk a Bevo csapatától igazolt a magyar klub csapathoz - írja az origo.hu.

Van Dijk az NB I-ben

"Örömmel mutatjuk be a Szigetszentmiklósi KSK

új balátlövőjét Destin Van Dijk-et, aki holland válogatottként érkezik hozzánk a jövő évi NBI-es bajnokságba"

- írt a közösségi oldalán a Szigetszentmiklósi KSK.

Az M4Sport szúrta ki, hogy  Van Dijk az átigazolást követően nyilatkozott a handbellinside.nl-nek.

„Nagyon kíváncsi vagyok az életre légiósként. Egy valóra vált álom lesz a Veszprém és a Szeged ellen játszani. A Bevo egy köztes lépés volt, és most egy nagy kalandba vágok bele. Csapatként keményen kell dolgoznunk, és minden bizonnyal sokat veszítünk, de ezt szép kihívásnak tartom”.

A Szigetszentmiklósi KSK jelenleg első helyen áll a kézilabda-bajnokság második vonalában, és olyan pontelőnnyel vezet, hogy feljutása már biztosított.


 

Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat! Értesüljön időben a legfontosabb ukrajnai és kárpátaljai hírekről! Kövessen minket Facebookon, Instagramon, Twitteren  vagy iratkozzon fel Google News csatornánkra!

Forrás