/ Sport
Labdarúgás. Illusztráció
Labdarúgás. Illusztráció
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága Dzsudzsák Balázs korábbi 109-szeres válogatott labdarúgót két, míg Ferenczi János jelenlegi kerettagot három mérkőzésre tiltotta el.

Hirdetés

Az MLSZ honlapjának beszámolója szerint 

a DVSC játékosai a Puskás Akadémia elleni pénteki 1-0-s hazai vereséget követően "az öltözőfolyosón tanúsított sportszerűtlen magatartás" miatt kaptak eltiltást.

Forrás

MTI