/ Kékfény
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
A csaknem tragédiává vált eset január 6-án reggel történt Kárpátalján, Veléte (Велятино) településen történt.
Hirdetés
Az Ukrán Rendkívüli Helyzetek Állami Szolgálatának (DSZNSZ) kárpátaljai megyei főosztályán arról nyilatkoztak,
Hirdetés
hogy a gázbojler meghibásodása miatt egy 1976-os és egy 1975-ös születésű helyi lakos szén-monoxidmérgezést szenvedett
– írja a Mukachevo.net.
A mérgezés tüneteivel mindkét áldozatot a Huszti Kerületi Kórházba szállították.
Jelenleg az áldozatok állapota kielégítő.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke