/ Kékfény
Lövöldözés ( Illusztráció )
Lövöldözés ( Illusztráció )
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Hárman meghaltak, egy ember pedig súlyosan megsebesült szerdán a nyugat-boszniai Sanski Most egyik gimnáziumában, ahol egy iskolai dolgozó tüzet nyitott a tantestületi gyűlésen résztvevő tanárokra - közölte rendőrségi nyilatkozatokra hivatkozva internetes oldalán az Oslobodjenje című napilap.

Hirdetés

A lövöldözés tényét a lapnak Adnan Beganovic, a helyi rendőrség szóvivője erősítette meg, aki azt is közölte, hogy a történtek részletei még nem tisztázottak, részletesebben a helyszínelés elvégzése után tud nyilatkozni.

A szóvivő nem árulta el, ki lőtt a tanárokra, az Oslobodjenje tudni véli, hogy egy, az iskolában dolgozó kisegítő munkásról van szó.


 


Iratkozz fel a Kárpátinfo.net csatornáira: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, Google Hírek


Forrás

MTI