/ Kékfény
Asztélyi határátkelő
Holnap szünetelni fog a határforgalom az asztélyi határátkelőhelyen
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Informatikai probléma van a határátkelőhelyeken országszerte - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) kommunikációs szolgálata kedden délelőtt a police.hu oldalon.

Hirdetés

Azt írták, a rendőrök minden megtesznek, hogy a 8 óra 40 perckor jelentkező informatikai rendszerprobléma ellenére a várakozási idő csökkenjen, de egyelőre az utasoknak lassabb áthaladásra kell számítaniuk. A szakemberek dolgoznak a hiba elhárításán.

A külföldre utazóknak azt javasolják, hogy elindulás előtt tájékozódjanak a határátkelőhelyek nyitvatartási idejéről és az aktuális várakozási időkről a rendőrségi honlap Határinfó oldalán, valamint a Rendőrségi Útinformációs Rendszer (Rutin) mobil applikációjának segítségével.


 


Iratkozz fel a Kárpátinfo.net csatornáira: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, Google Hírek


Forrás

MTI