/ Kékfény
Élelmiszercsomagokat osztottak Beregszászban
Élelmiszercsomagokat osztottak Beregszászban
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

A Beregszászi kistérségben élelmiszercsomagokat osztottak ki a belső menekülteknek.

Hirdetés

Babják Zoltán, Beregszász polgármestere Facebook oldalán közölte, hogy a Beregszászi kistérség szociális kártyarendszerének keretein belül újabb élelmiszercsomagokat osztottak ki a Beregszászban regisztrált belső menekülteknek.

"200 csomagot adtunk át, melyeket a kapott humanitárius segélyből állítottunk össze."

- írta Babják Zoltán.