Kuleba felszólította az EBESZ-t, hogy vessen véget Oroszország tagságának a szervezetben
Kuleba felszólította az EBESZ-t, hogy vessen véget Oroszország tagságának a szervezetben
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Az ukrán külügyminisztérium felszólította az EBESZ-t, hogy szüntesse meg Oroszország jogkörét a szervezetben.

Hirdetés

A hírt Dmitro Kuleba külügyminiszter közölte Twitter-oldalán - írja a Karpat.in.ua

„Üzentem az EBESZ 2022-es éves biztonsági konferenciájának. Az EBESZ-nek választania kell: megengedi Oroszországnak, hogy megsemmisítse a szervezetet,

vagy megtalálja a módját Oroszország jogkörének felfüggesztésére”

– olvasható a bejegyzésben.

Forrás