Babják Zoltán polgármester közösségi oldalán tájékoztatta a lakosságot, hogy augusztus 3-án sor került a Városi Tanács heti értekezletére, melyen több fontos kérdésről döntöttek.
Többek között megtudhattuk, hogy befejeződtek a vízvezetékrendszer kiépítésének munkálatai a Mihók utcában,
s a továbbiakban az útburkolat nagyjavításának terve kerül kivitelezésre.
"A kiadások fő jegyzékének megfelelően nagyjavítást végzünk a vízvezetékrendszeren az Oroszlán utcában (a Kocjubinszkij utca kereszteződésétől a Munkácsi út kereszteződéséig)" - emelte ki városunk első embere.
A kérdések részleteiről, valamint más, a kistérségünk életének különböző szféráit érintő fontos kérdésekről is szó esett a megbeszélésen.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke