Április 14 - Rácz Jenő és felesége életében ez a nap örökké különleges, ekkor jött a világra kislányuk. Kamilla idén már a második születésnapját ünnepelte.
A sztárházaspár mindketten posztolt arról, hogyan ünnepelték meg a gyerkőcöt - volt hatalmas állatfigura, rózsaszín torta és papírcsákó is - írja a femina.hu.
Viszont a fókusz egyértelműen magára az ünnepelte helyeződött. Kamilla irtó édes volt: a szülei rózsaszínbe öltöztették. Íme Rácz Jenő posztja róla:
Felesége bejegyzéséből látszódik néhány részlet magából a zsúrból is, imádjuk a macaronos tortát és azt a pillanatot is, amikor a büszke szülőket összeölelkezve kapták lencsevégre.
A felvételeken az is egyértelmű, hogy a Kamilla rengeteget nőtt és változott. A haja is hosszú, már nem illik rá a baba jelző, egyre kislányosabb.
Iratkozz fel a Kárpátinfo.net csatornáira: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, Google Hírek
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke