Világra jött Jaskó Bálint és Horváth Sisa Anna első gyermeke, ezt a nevet kapta a kisfiú.
Jaskó Bálint az Instagram-oldalán jelentette be, hogy feleségével, Horváth Sisa Anna színésznővel megszületett első gyermekük. A kicsi születését cuki fotóval jelentették be, amin a kisfiú talpacskái láthatók, illetve az is kiderült, hogy a Jakab nevet választották neki - írja a femina.hu.
„Világra jött! Jaskó Jakab! Megértettem, hogy mit is jelent az, hogy »szerelmünk gyümölcse«!” - írta posztjához, ami alá záporoznak a gratulációk, Ábel Anita, Lékai-Kiss Ramóna és Borbély Alexandra is kommentelt.
Jaskó Bálintot 2017-ben ismerhették meg a tévénézők, amikor feltűnt az Oltári csajokban, mely sorozatban leendő felesége, Horváth Sisa Anna is szerepelt. A forgatások során egymásba szerettek, majd 2019-ben összekötötték életüket, öt évvel később pedig megszületett kisfiuk.
Iratkozzon fel a Kárpátinfo.net csatornáira:
Facebook, Instagram, Twitter, Telegram
Olvassa a Kárpátinfo.net híreit a Google News oldalon.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke
Forrás
A KMNE immár harmadik alkalommal szervezte meg hagyományőrző májusfaállító estjét a házaspárok számára
Legalább két ember meghalt, heten pedig megsérültek, miután egy orosz drón civil buszt talált el Herszonban.
Zelenszkij új tárgyalási stratégián dolgozik: Ukrajna az USA nélkül is folytatná az egyeztetéseket Oroszországgal.
Brutális családon belüli erőszak Kárpátalján: közmunkára ítélték a saját lányát bántalmazó apát.
Júniustól indul az ukrán hadsereg reformja: nőnek a fizetések, a gyalogság akár 400 ezer hrivnyát is kaphat, és megkezdődhet a leszerelés.
Kárpátalja digitális felzárkózásának új fejezete kezdődhet el a HU-RIZONT fejlesztési programmal.
Ternopil egy része áram nélkül maradt.
Egy 48 éves katonát tartóztattak le Rivne megyében, miután tüzet nyitott a TCK-munkatársakra. Ketten megsérültek.
Súlyos baleset történt Lemberg megyében, ahol egy személyvonat darus autóval ütközött. A mozdonyvezető a helyszínen életét vesztette.
A Huszti járásból származó Vaszil Rohacs 2026. április 16-án vesztette életét a fronton.