Az RTL sztárpárjának kislánya ritka betegséggel született
Az RTL sztárpárjának kislánya ritka betegséggel született
 / Mozaik
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Herceg Dávid és felesége, Bianka őszintén beszéltek arról, hogyan telnek napjaik ritka betegséggel született kislányukkal, Sarah-val.

Hirdetés

Három hónapja mesélt először őszintén kislányuk állapotáról az RTL sztárpárja, Herceg Dávid és felesége, Bianka. Mint akkor elárulták, Sarah egyik szeme nem fejlődött ki, a másik pedig hamarosan műtétre szorul - írja a femina.hu.

Akkor még nehéz szívvel, de hatalmas reményekkel beszéltek a helyzetükről. Azóta azonban sok minden megváltozott, és a család élete ismét a megszokott kerékvágásban telik.

– Azt tudjuk mondani, hogy visszarázódtunk a régi kerékvágásba. A napjaink a gyereknevelésről és a munkáról szólnak. Nem kérdés, van még miért imádkoznunk, de hisszük, hogy a kislányunkkal minden rendben lesz - mesélte Bianka.

Hirdetés

Sarah időközben gyorsan cseperedik, a szülők pedig igyekeznek maximálisan kiélvezni ezt a különleges, babás időszakot.

- Eldöntöttük, hogy boldogok leszünk, és ez így is van. Mi jól vagyunk, a gyerekek jól vannak, elkészült a kertünk, a szeptember tele van fellépésekkel, és sorolhatnám. Mindezért nem győzünk hálásnak lenni! – mondta mosolyogva az énekes.


 

 

Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Orosz-ukrán háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek

Forrás