Havas Henrik Boglár György vendége volt a Klubrádióban, ahol először beszélt arról nyilvánosan, hogy prosztatarákot diagnosztizáltak nála.
Mint elmondta, a kezelések során összesen 28 sugárkezelésen esett át, amelyeket egymást követően - írja a femina.hu.
- A helyzet az, hogy prosztatarákom van. Múlt pénteken fejeződött be a sugárterápia. 28 alkalommal voltam kezelésen (...) Tudtam, hogy végigcsinálom, mert ha én valamit elhatározok, akkor én azt megcsinálom. Végigcsináltam fegyelmezetten - mondta el a KlikkTV Tíz című műsorában.
A beszélgetésből kiderült, hogy a diagnózist követően szinte senkinek nem beszélt a betegségéről, csak közvetlen környezete tudott róla. A nyilvánosság előtt most először osztotta meg a történteket, mivel úgy érzi, lezárult a kezelési szakasz, és most már nyugodtabban tud beszélni róla. A kezeléseket az Országos Onkológiai Intézetben végezték el, és jelenleg kontrollvizsgálatokra jár vissza.
A műsorban az arcán látható sebről is kérdezték – sokaknak feltűnt, hogy megsérült. Havas elmondta, a kezelések idején elesett, amikor egy bokorba esett bele.
Nagy szerencsém volt, hogy nem a szememet szúrtam ki, csak a bőröm hasadt föl - A seb tehát nem a betegséggel, hanem egy szerencsétlen balesettel kapcsolatos.
Havas Henrik jelenleg jól van, és nyitottan tekint a jövőbe. Megemlítette azt is, hogy ebben az időszakban sokat jelentett számára barátja, Kuncze Gábor támogatása, aki elkísérte őt Bolgár György műsorába is. Bár egyelőre nem tért vissza a képernyőre, egyértelműen egy új szakasz kezdődött számára – immár gyógyultan.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat! Értesüljön időben a legfontosabb ukrajnai és kárpátaljai hírekről! Kövessen minket Facebookon, Instagramon, Twitteren vagy iratkozzon fel Google News csatornánkra!
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke
Forrás
Legkevesebb három ember halt meg és ketten megsérültek Ukrajnában a rossz időjárási viszonyok miatt.
Másodszor rendezték meg a Kárpátaljai citerások találkozóját, amely ezúttal is a közös muzsikálás, a hagyományőrzés és az öröm jegyében telt.
Hatalmas felháborodást váltott ki Ausztriában annak az 52 éves szír állampolgárnak az ítélete, aki édességgel csalta lakásába, majd brutálisan megerőszakolt egy hatéves kislányt.
Orosz dróntámadás érte Odesszát: 13 sérült, lakóházak és kikötői infrastruktúra rongálódott, egy kereskedelmi hajót is találat ért.
Tavaly 2,1 millió fő vándorolt be az EU-ba.
A légvédelem 74 drónt hatástalanított az ország északi, keleti és déli régióiban, azonban 15 helyszínen 20 drón célba talált.
Zelenszkij újabb hosszabbítást kezdeményez: 90 nappal nőhet a hadiállapot és a mozgósítás időtartama Ukrajnában.
Halálos áldozata van a kárpátaljai viharnak: egy férfira fa dőlt. Több település áram nélkül maradt, autók és házak rongálódtak meg.
Az alkalom középpontjában ezúttal a család állt.
A csernyihivi rendőrség közlése szerint Oroszország már második napja támadja a térség településeit.