Erős Antónia zenész fia friss fotón
Erős Antónia zenész fia friss fotón
 / Mozaik
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Erős Antónia fia, Matyi most a Tankcsapda előtt lépett fel zenekarával, a Street Sixteennel. 

Hirdetés

Erős Antónia, az RTL híradósának nagyfia, Tóth Mátyás Iván már 16 éves, és a zenei világban bontogatja szárnyait nagy sikerekkel. A fiatal tehetség dobosként állt színpadra a saját zenekarával, miután egy hatalmas lehetőséget kaptak, a Tankcsapda előtt játszhattak Esztergomban - írja a femina.hu

A Street Sixteen banda neve egyre többeknek lehet ismerős, hiszen nem ez volt az első nagyszabású fellépésük, korábban a Sziget Fesztiválon is zenéltek. A zenekart Matyi barátjával, Czutor Zoltán fiával, Simonnal alapította, aki gitározik és énekel. A fiúk kiskoruk óta rajonganak a rockért, és egyre komolyabb közönséget hódítanak meg zenéjükkel.

Hirdetés

Az esztergomi koncert után Matyiról és a bandáról több fotó is felkerült a közösségi oldalakra, a sikerről pedig maga Fejes Tamás, a Tankcsapda dobosa is elismerően nyilatkozott. A rutinos zenész nemcsak méltatta a fiatalokat, hanem közös képet is posztolt Antóniával és fiával.

A friss fotókon jól látszik, milyen jóképű tinivé cseperedett a híradós fia, magas, sportos alkatával és magabiztos színpadi jelenlétével igazi rocksztár benyomását kelti. 


Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Orosz-ukrán háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek

Forrás