/ Kékfény
Lelőttek egy fegyveres férfit, aki megtámadta az FBI irodáját
Lelőttek egy fegyveres férfit, aki megtámadta az FBI irodáját
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Lelőttek a rendőrök egy férfit, aki fegyverrel próbált behatolni a Szövetségi Nyomozó Iroda (FBI) területi irodájába Cincinnatiban, Ohio államban csütörtökön.

Hirdetés

Az elkövető délelőtt próbált bejutni az FBI létesítményébe. Amikor ez meghiúsult, elmenekült. A rendőrök autóval vették üldözőbe, a férfi rálőtt a kivonuló járőrökre - írja az MTI.

Ohio állam autópálya-rendőrsége közölte, hogy a támadóval később megpróbáltak tárgyalni.

Amikor hatórányi patthelyzet után megkísérelték őrizetbe venni, a férfi fegyvert emelt a rendőrökre, akik lelőtték.

A támadó szándéka egyelőre nem ismert,

az FBI a közösségi médiában olvasható bejegyzéseit vizsgálja, hogy tett-e utalást az erőszakos fellépésre a hatóság ellen.

Forrás

MTI