/ Kékfény
Heves vita közben arcon lőtték a gyorséttermi dolgozót
Heves vita közben arcon lőtték a gyorséttermi dolgozót
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Meglőttek a fején egy gyorséttermi dolgozót, miután az vitába keveredett az egyik vásárlóval New York Brooklyn városrészében.

Hirdetés

A 23 éves fiatalember – eddig ismeretlen okokból – vitába keveredett egy női vásárlóval az étteremben, közölte a New York-i rendőrség, írj a Hirado.

A veszekedés odáig fajult, hogy a nő fia elővett egy fegyvert a hátizsákjából, és arcon lőtte a kiszolgálót.

Az áldozatot kritikus állapotban kórházba szállították. A rendőrség a helyszínen őrizetbe vette az elkövetőt, egy 20 éves  fiút, vádat azonban egyelőre nem emeltek ellene, mivel még kiskorú – számolt be róla a New York Post.

Az áldozat nem az első gyorséttermi alkalmazott, akit idén munkahelyén lőttek meg New York-ban.

Januárban a 19 éves Kristal Bayron-Nievest lőtte főbe egy fegyveres rabló egy harlemi gyorsétteremben. A fiatal lány első napjait töltötte a belvárosi burgerezőben, amikor egy férfi megjelent és a kassza tartalmát követelte. Miután Nives átadta az aznapi bevételt, a rabló egy golyót eresztett a fiatal lányba, aki a helyszínen életét vesztette.

Forrás