A sérült Szoboszlai Dominik nélkül felálló Liverpool 3-1-re nyert a vendég Burnley ellen az angol labdarúgó-bajnokság 24. fordulójának szombati játéknapján, ezzel visszaugrott az első helyre a tabellán.
Az Anfielden az idei szezonban még veretlen Liverpool góljait Diogo Jota, Luis Diaz és Darwin Nunez szerezte - írja az origo.hu.
A Liverpool az idei szezonban a 17 hazai pályán aratott győzelméből 15-ször legalább kétgólos különbséggel nyert.
Trent Alexander-Arnold, a Liverpool jobbhátvédje egy gólpasszal vette ki a részét a sikerből. A 25 éves játékos a Premier League történetének legkreatívabb védője, ugyanis már most több gólpassza van (58), mint a bajnokság történetében bármelyik védőnek.
Kerkez Milos csapata, a Bournemouth 3-1-re alulmaradt a Fulham otthonában. A magyar válogatott védőt a szünetben cserélték be, ekkor az ellenfél már 2-0-ra vezetett.
Iratkozz fel a Kárpátinfo.net csatornáira: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, Google Hírek
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke