/ Kultúra
Tanévnyitó istentisztelet Badalóban
Tanévnyitó istentisztelet Badalóban - Nem hagyjuk a templomot és az iskolát!
Tanévnyitó istentisztelet Badalóban - Nem hagyjuk a templomot és az iskolát!
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

A 2025–2026-os tanév elején, szeptember 14-én tanévnyitó hittanos és családi istentiszteletre került sor Badalóban a helyi református templomban.

Hirdetés

Sápi Zsolt református lelkipásztor Pál apostolnak a korinthusiakhoz írt első leveléből vett idézettel ( 4–6 vers) adott hálát a gyülekezet lelki ajándékaiért, és arra intette az új tanévet most elkezdő badalói gyermekeket, hogy legyenek szorgalmasak úgy tanulásban, mint a hittanképzés terén is.

Tanévnyitó istentisztelet Badalóban - Nem hagyjuk a templomot és az iskolát!
Tanévnyitó istentisztelet Badalóban - Nem hagyjuk a templomot és az iskolát!

Botos Olivér, a Badalói Gvadányi József Gimnázium tanulója Reményik Sándor Templom és iskola című versét szavalta el, majd elhangoztak más, az alkalomhoz illő versek és énekek is.

Hirdetés

Isten áldása kísérje gyermekeink tanulmányokban, hitben, hazaszeretetben és nemzeti identitástudatban történő épülését és gyarapodását a 2025–2026-os tanévben!

Jakab Lajos presbiter
 


 

 

Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Orosz-ukrán háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek