A rendőrök befejezték az ügy vizsgálatát.
A Hajdúnánási Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Alosztálya közúti baleset gondatlan okozása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott eljárást egy debreceni lakossal szemben - írja a police.hu.
A nyomozás adatai szerint a gyanúsított személygépkocsival haladt a 3323-as úton Hajdúnánás felé 2022. február 24-én délelőtt.
A nő a járműve sebességét nem megfelelően választotta meg, egy kanyarban megcsúszott, majd árokba csapódott. A baleset következtében az autóban ülők közül mindenki megsérült.
Ketten súlyos, ketten pedig könnyű sérüléseket szenvedtek.
A Hajdúnánási Rendőrkapitányság a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és a keletkezett iratokat megküldte az illetékes ügyészségnek.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke